Difference between revisions of "Test page MC"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 10: | Line 10: | ||
|+Student List | |+Student List | ||
|-bgcolor=grey | |-bgcolor=grey | ||
| − | |Name | + | |Name || Age || Sex |
|- | |- | ||
| Peter || align=right | 8 || m | | Peter || align=right | 8 || m | ||
Revision as of 16:23, 31 July 2017
midleft || midmiddle || midright
bottomleft || bottommiddle|| bottomright
| topleft | topmiddle | topright |
| Name | Age | Sex |
| Peter | 8 | m |
| Paul | 12 | m |
| Mary | 9 | f |