Difference between revisions of "Test page MC"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 16: | Line 16: | ||
| Paul || align=right | 12 || m | | Paul || align=right | 12 || m | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Mary || align=right | 9 || f |
|} | |} | ||
Revision as of 16:20, 31 July 2017
midleft || midmiddle || midright
bottomleft || bottommiddle|| bottomright
| topleft | topmiddle | topright |
| Name !! Age !! Sex | ||
| Peter | 8 | m |
| Paul | 12 | m |
| Mary | 9 | f |