Difference between revisions of "Test page MC"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 12: | Line 12: | ||
|Name !! Age !! Sex | |Name !! Age !! Sex | ||
|- | |- | ||
| − | | Peter || align=right | 8 || | + | | Peter || align=right | 8 || m |
|- | |- | ||
| − | | Paul || align=right | 12 || | + | | Paul || align=right | 12 || m |
|- | |- | ||
|- Mary || align=right | 9 || f | |- Mary || align=right | 9 || f | ||
|} | |} | ||
Revision as of 16:20, 31 July 2017
midleft || midmiddle || midright
bottomleft || bottommiddle|| bottomright
| topleft | topmiddle | topright |
| Name !! Age !! Sex | ||
| Peter | 8 | m |
| Paul | 12 | m |